אודות

מכון לרפואת ספורט 

 

סקר מנהלים

רפואה תעסוקתית 

הדרכות עזרה ראשונה

 

אודות החברה

 

ש.ר.פ אילת הינה חברה רב תחומית המספקת ללקוחותיה שרותי רפואה פרטית. החברה נוסדה בשנת 2008 ומעמידה לקהל לקוחותיה מגוון רחב של שירותים מקיפים: מוקד לרפואה דחופה, שירותי ביקור רופא, מרפאת מומחים, הדרכות עזרה ראשונה וסדנאות החייאה למוסדות ופרטיים, שווק ומכירה של ציוד רפואי, יעוץ והכוונה מקצועית בנושא רפואת חירום וציוד רפואי, בדיקות רפואיות תקופתיות לעובדים במוסדות השונים.

החברה הוקמה מתוך חזון ליצור מרכז רפואי רב תחומי הנותן מענה כולל ומקצועי לשירותי הבריאות הטובים ביותר באזור אילת והערבה, הן בשל הריחוק הגיאוגרפי והן בשל העדר שירותים רפואיים כגון אילו באילת.
ש.ר.פ אילת הינה החברה הפרטית היחידה באזור אילת והערבה.

מאחורי החזון עומד שי נמימי מנכ”ל החברה. הוא זה שהתווה את הדרך והביא את הרפואה הפרטית במיטבה לאזור אילת והערבה ומתוך הצורך לקדם מערך בריאות גבוה עבור כלל האוכלוסייה באשר הם.

שי הינו פאראמדיק בעל ותק עשיר עם המון שנות ניסיון בתחום רפואת החירום ובהדרכות עזרה ראשונה. במהלכם נטל חלק נרחב בתחום רפואת החירום על כל פרטיו, הפעלת ניידות טיפול נמרץ, העביר הדרכות במד”א בתחום רפואה דחופה. בנוסף, כיהן כיו”ר איגוד הפאראמדיקים (2002-2006), שימש פאראמדיק ומדריך בשירות הביטחון הכללי וכיום, משמש גם כמדריך ומטפל בכיר ביחידה לפינוי בהיטס של חיל האוויר.

היכולת של ש.ר.פ אילת לראות רחב וקדימה היא המאפשרת לה להמשיך ולפתח בעבור לקוחותיה מגוון רחב של שירותים ומוצרים בתחום רפואת החירום ובהתאמה מלאה לצרכיה. בין עובדי ש.ר.פ אילת ניתן למצוא צוות מקצועי מהימן ומוסמך, המעניק טיפול אישי לאורך כל הדרך.

השירותים שלנו

 

דרך הערבה 6 אילת. מרכז שלום (מול תחנת הדלק "פז") 

טלפון:  072-3361032

 

קידום+ בניית אתרים תדמיתיים